• Обновено
КРАЛОТ HOON Види Жените се Зголеми Злато Водоотпорен Датум Часовници Кварц Дами Врвот Бренд на Луксузни Женски Зглоб Види Девојка Часовник Жените Види

КРАЛОТ HOON Види Жените се Зголеми Злато Водоотпорен Датум Часовници Кварц Дами Врвот Бренд на Луксузни Женски Зглоб

DEN 463.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Функција:
Отпорен На Вода,Авто Датум,Шок Отпорни
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Жените часовници
Случај Дебелина:
0.8 mm
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Движење:
Кварц
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Должина:
24cm
Dial Дијаметар:
38mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
КРАЛОТ HOON
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Бендот Ширина:
18mm
Случај Материјал:
Легура
Случај Обликот:
Круг
види стил:
жените рачен часовник,чисто да се види,и фустан се види,Montre Femme,спорт види
Пол:
Жените

Купувачи како што избираат