• Обновено
Италијански Вистинска Кожа Watchband 22mm Брзо Ослободување за Samsung Опрема S3 Класичен Граница Опрема 2 Нео Живеат Види Бенд врвка за околу Рака

Италијански Вистинска Кожа Watchband 22mm Брзо Ослободување за Samsung Опрема S3 Класичен Граница Опрема 2 Нео Живеат

DEN 359.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бендот Ширина:
22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
TRUMiRR
Состојба:
Нова без ознаки
Број На Модел На:
за Samsung Опрема 2 R380 Нео R381 Живеат R382
Бендот Материјал Тип:
Кравја Кожа
Затворач Тип:
Нерѓосувачки Челик Пеперутка Тока Push Button
Бендот Должина:
прилагодете

Купувачи како што избираат