• Обновено
DC 12V 5W Микро Brushless Подводни Моторот Пумпа за Вода 1.5-2M 350L/H Електрична Циркулација на Вода Пумпа за Аквариум Базен Ultraquit

DC 12V 5W Микро Brushless Подводни Моторот Пумпа за Вода 1.5-2M 350L/H Електрична Циркулација на Вода Пумпа за Аквариум

DEN 479.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Притисок:
Низок Притисок
Употреба:
Вода
моќност:
Електричен
Структура:
Бустер Пумпа
Бренд Име:
MAISI
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
PA064
Примена:
Употреба при ниски температури
Теорија:
пумпа за вода
Гориво:
Никој
Напон:
12V
моќност:
5W
Проток:
350L/H

Купувачи како што избираат