• Обновено
Моден африкански накит поставите Браун нигериската свадба африкански монистра накит поставите Кристал Бесплатен превозот Majalia-380

Моден африкански накит поставите Браун нигериската свадба африкански монистра накит поставите Кристал Бесплатен превозот

DEN 854.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
Majalia
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Majalia-380
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан Хривнија Обетки
ѓердан Хривнија големина:
18inches(Првиот Слој) /8inches
кристал боја:
Браун
Материјал:
Кристално

Купувачи како што избираат