• Обновено
НОВИОТ синџир штитници За Kawasaki 2004-2005 ZX10 / ZX10R

НОВИОТ синџир штитници За Kawasaki 2004-2005 ZX10 / ZX10R

DEN 791.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Име На Модел:
MT164
Објектот Тежина:
0.4kg
Објектот Должина:
1inch
Материјал Тип:
Палка Алуминиум
Бренд Име:
Кралската Трки
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch

Купувачи како што избираат