• Обновено
10PCS/МНОГУ K3934 2SK3934 ДА-220

10PCS/МНОГУ K3934 2SK3934 ДА-220

DEN 139.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
2SK3934
is_customized:
Yes
Примена:
ic компоненти

Купувачи како што избираат