• Обновено
Бесплатен Превозот 50pcs/број 8-страна Kraft Хартија Ziplock Торба Голем Капацитет Застане Торба Матирано Прозорец Торба

Бесплатен Превозот 50pcs/број 8-страна Kraft Хартија Ziplock Торба Голем Капацитет Застане Торба Матирано Прозорец

DEN 720.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Подарок Торба Големина:
10x20cm база 6cm, 18x28cm база 8cm, 12x22cm база 6cm, 20x30cm база 8cm, 14x24cm база 6cm, 16x26cm база 8cm
Шема:
Полна Боја
Повод:
роденден
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
50pcs
Број На Модел На:
01
Материјал:
Картон
Запечатување & Рачка:
патент врвот
is_customized:
Yes
Тип На Хартија:
Kraft Хартија
Употреба:
Ужинка
Индустриска Употреба:
Храна
Материјал:
Хартија
Функција:
Рециклираат
Обичај Цел:
прифатете
Површината Ракување:
Синтетички

Купувачи како што избираат