• Обновено
Dragon Ball Андроид Униформа Крпа Се Тркалаат Волнени Ткаенини Костим E001

Dragon Ball Андроид Униформа Крпа Се Тркалаат Волнени Ткаенини Костим E001

DEN 1595.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXS
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
140317943
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Андроид
Компоненти:
Како photoes
боја:
како Слика
Снабдувач Тип:
ОЕМ
Пакет:
1 OPP вреќа/PC
Материјал Состав:
Полиестер + Памук
Место на Потекло:
Hubei, Кина (Копно)
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии

Купувачи како што избираат