• Обновено
Јапонски Аниме Облека Shugo Chara! Tsukiyomi Utau Перформанси Cosplay Костим E001

Јапонски Аниме Облека Shugo Chara! Tsukiyomi Utau Перформанси Cosplay Костим E001

DEN 2687.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXS
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
140317148
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Tsukiyomi Utau
Компоненти:
Како photoes
боја:
како Слика
Снабдувач Тип:
ОЕМ
Пакет:
1 OPP вреќа/PC
Материјал Состав:
Полиестер + Памук
Место на Потекло:
Hubei, Кина (Копно)
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Знаци:
Класичен Ноќта На Вештерките Носии

Купувачи како што избираат