• Обновено
ТАЕН КЛУЧ снежана Млечниот Лосион 120g Инстант Осветлувајќи Ефект Лице и Тело Белење

ТАЕН КЛУЧ снежана Млечниот Лосион 120g Инстант Осветлувајќи Ефект Лице и Тело Белење

DEN 406.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
secretkey
Пол:
Унисекс
Функција:
Белење
Број На Модел На:
Снежана Млечниот Лосион
Состојка:
Снежана Млечниот Лосион
Употреба:
Телото
Тип На Објект:
Крем
НЕТО-WT.:
120g
secretkey:
Таен Клуч
Типот На Кожата:
Сите Типови На Кожа
Загриженост:
Осветлувајќи
Формулирањето:
Лосион
Модел:
Снежана Млечниот Лосион

Купувачи како што избираат