• Обновено
7pcs/многу Прст Сликарство, Цртање Играчка црвено, зелено, сино Обоени Занает Рака, нога Мастило Подлога Inkpad Цврсти Бои Графити играчки Не-токсични

7pcs/многу Прст Сликарство, Цртање Играчка црвено, зелено, сино Обоени Занает Рака, нога Мастило Подлога Inkpad Цврсти

DEN 787.68

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Пол:
Унисекс
Тип:
Цртеж Играчки Сет
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
ZHI PENG
Број На Модел На:
YWDB1701
Класификација:
Боја Учење Лаптоп/Боење Лаптоп
Предупредување:
fay далеку огнот
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Материјал:
пластични+нетоксични пигмент мастила
Пакување:
7Pcs/Многу
Возраст Опсег:
над 3years стариот бебе

Купувачи како што избираат