• Обновено
VAKIND Адаптер од SATA HDD USB 3.0 Да SATA Адаптер Конвертор-Кабел 30cm За 2.5/3.5 SATA HDD/SDD

VAKIND Адаптер од SATA HDD USB 3.0 Да SATA Адаптер Конвертор-Кабел 30cm За 2.5/3.5 SATA HDD/SDD

DEN 119.52

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Случај Материјал:
Пластични
Внатрешни Интерфејс:
SATA
Пакет:
Yes
Големина:
3.5,2.5
Бренд Име:
VAKIND
Број На Модел На:
USB 3.0 да Адаптер од SATA
Надворешен Интерфејс:
USB
Поддршка На Хард Диск Капацитет:
2TB
Тип На Објект:
USB 3.0 да SATA Адаптер Конвертор-Кабел
Должина на кабел:
Тежина:
37g /1.3 оз
Поддршка брзина:
До 5Gbps
Производи Статус:
Акции
Поддршка:
сите 2.5/3.5 SATA HDD/SDD

Купувачи како што избираат