• Обновено
година Временски ограничени Onigiri Arancinotto Dolmer Бенто Ручек Полето На Бизнис Оброк и Ужинка Суши Ресторан Кујна Додатоци Алатки

година Временски ограничени Onigiri Arancinotto Dolmer Бенто Ручек Полето На Бизнис Оброк и Ужинка Суши Ресторан

DEN 422.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
суши алатки
сертификација:
CE / ЕУ
Суши Алатки Тип:
Суши Калапи
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
бамбус
Бренд Име:
SIBAOLU
Тип:
суши алатки

Купувачи како што избираат