• Обновено
20/22/24mm Црна Нерѓосувачки Челик Ајкула Бенд Мрежа Жените Замена Мажите се Види Рака Солидна Watchband Пати во Текот Затворач Со Безбедноста

20/22/24mm Црна Нерѓосувачки Челик Ајкула Бенд Мрежа Жените Замена Мажите се Види Рака Солидна Watchband Пати во Текот

DEN 619.44

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бендот Ширина:
20mm, 22mm, 24mm
Бренд Име:
YISUYA
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нов со ознаки
Затворач Тип:
Пати Во Текот Затворач Со Безбедноста
Број На Модел На:
GD0204
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Должина:
20cm
200000137:
200001557

Купувачи како што избираат