• Обновено
TTGTACTICAL Воена Molle Тактички Половината Пакети Патување Џеб Организатор Тактички Паричникот 5 Телефон Торбичка За Спортски Лов Патување

TTGTACTICAL Воена Molle Тактички Половината Пакети Патување Џеб Организатор Тактички Паричникот 5 Телефон Торбичка

DEN 239.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип на спорт:
Лов
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
TTGTACTICAL
Материјал:
Cordura 1000D Најлон, SBS Zip+Paracord Puller
Големина:
16.5*11.5*1.9cm
боја:
Црна/ТЕН
Број На Модел На:
D20

Купувачи како што избираат