• Обновено
Мини VGA Да HDMI HD 1080P hd телевизор Видео Аудио Конвертор Кутија Адаптер За Лаптоп КОМПЈУТЕР Бесплатен Превозот

Мини VGA Да HDMI HD 1080P hd телевизор Видео Аудио Конвертор Кутија Адаптер За Лаптоп КОМПЈУТЕР Бесплатен Превозот

DEN 278.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Должина:
Конектор Б:
HDMI
Тип:
Аудио Продолжување Мозок,AV Кабли,Аудио Линија
Конектор A:
VGA
Примена:
Микрофон,Мултимедијални,Засилувач
Пакување:
Polybag
Бренд Име:
BaiTang
оклопна:
Не-Заштитени
Пакет:
Yes
Пол:
Женски-Женски
Број На Модел На:
Нови

Купувачи како што избираат