• Обновено
Ружино дрво се Натопи Пенкало Nib Носителот со 3 nibs LEF 101 22B англиски Вертикален Calligraphy Copperlate Натопи Pen Set

Ружино дрво се Натопи Пенкало Nib Носителот со 3 nibs LEF 101 22B англиски Вертикален Calligraphy Copperlate Натопи

DEN 1188.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Промотивни Пен
Пишување Точка:
0.5 mm
Мастило Боја:
Црна
Квантитет На Пакет:
Еден
Бренд Име:
QIYU
боја:
Браун
Dual-страна Пишување:
No
Број На Модел На:
т-542
Мастило Пополнување Тип:
Не Е Применливо

Купувачи како што избираат