• Обновено
35mm Криви Вакуум се Справи со Правосмукалка Додаток Црево Крајот за 1-3/8inch Црево

35mm Криви Вакуум се Справи со Правосмукалка Додаток Црево Крајот за 1-3/8inch Црево

DEN 239.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
35mm вакуум рачка
Вакуум Дел Тип:
Црева
Тип:
Правосмукалка Делови
is_customized:
no

Купувачи како што избираат