• Обновено
Ретро Чипка Форма Силикони Торта Мувла Кујна Печење Калап За Слатки Колачиња Сапун Граница Фондан Торта Алатки Торта Декорирање

Ретро Чипка Форма Силикони Торта Мувла Кујна Печење Калап За Слатки Колачиња Сапун Граница Фондан Торта Алатки Торта

DEN 86.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
Aouke
сертификација:
ФДУ,CE / ЕУ
Материјал:
Силиконска Гума
Број На Модел На:
C115
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,

Купувачи како што избираат