• Обновено
Здравствени Спорт Фитнес Pedometer Камера Часовник Безжични GSM Bluetooth Хривнија Екран на Допир за Мобилен Мобилен Телефон врвката за на Smart Watch

Здравствени Спорт Фитнес Pedometer Камера Часовник Безжични GSM Bluetooth Хривнија Екран на Допир за Мобилен Мобилен

DEN 559.68

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
With box, No box
Функција:
Одговорите На Повик,Далечинска Контрола,Dial Повик,Притиснете Порака,Passometer,Порака За Потсетување,Спиење Tracker,Повик За Потсетување,Фитнес Тракер
Бренд Име:
TIANJIE
СТАН Симнување на Располагање:
Yes
Бендот Кој Се Одвојува:
No
Големина На Екранот:
1.54 инчен TFT LCD HD
Јазик:
Француски,Италијански,Руски,Шпански,Турски,Португалски,Англиски,Германски
Компатибилност:
Андроид
систем:
андроид носат
Стил:
Моден
Екран Форма:
Плоштад
Network Mode:
2G
Капацитетот На Батеријата:
>450mAh
бендот материјал :
Гума
Батеријата Монтажни:
Yes
Механизам:
Yes
ROM:
ПРОЦЕСОРОТ Производителот:
Mediatek
водоотпорен одделение:
не е водоотпорен
Задна камера:
0.3 ПРАТЕНИК
ПРОЦЕСОРОТ Модел:
MTK6261
Движење тип:
Електронски
Повеќе Бира:
Yes
Апликацијата Возрасна Група:
Возрасни
gps:
No
Случај Материјал:
Легура
SIM Картичка Достапна:
Yes
RAM меморија:
Резолуција:
240*240
Тип:
На Рачниот Зглоб
Функција:
Камерата
Јазик:
Холандски
SIM картичка:
Поддршка
SIM Картичка Тип:
Mirco SIM
Gsm:
850/900/1800/1900Mhz
Високо осетливи на допир:
Поддршка
Батеријата:
450mAh
функција 1:
smart watch
функцијата 2:
smart watch gv18
Функција 3:
gv18
Функцијата 4:
watch smart

Купувачи како што избираат