• Обновено
Kinbor Kawaii Јапонски Washi Лента Цртан Пријатели DIY Деко селотејп Водоотпорен Запишување Трајни Маскирање Ленти Етикета Налепница

Kinbor Kawaii Јапонски Washi Лента Цртан Пријатели DIY Деко селотејп Водоотпорен Запишување Трајни Маскирање Ленти

DEN 99.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Kinbor
Селотејп Тип:
Еден Страна Лента
Број На Модел На:
DTB64053
Тип:
селотејп

Купувачи како што избираат