• Обновено
Стоматолошки Силикони Цевка Цевка Цевки 6 Дупка Одговара Оптички Влакна LED Голема Брзина Handpiece

Стоматолошки Силикони Цевка Цевка Цевки 6 Дупка Одговара Оптички Влакна LED Голема Брзина Handpiece

DEN 552.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
-
Големина:
Small
Број На Модел На:
-
НЕТО-WT.:
35g

Купувачи како што избираат