• Обновено
Октомври. Дома Текстил Јапонски Аниме Јуриј На Мраз Виктор Nikiforov Микро-велур Ткаенина еднострани двострани Плоштадот Перница Случај #41034A

Октомври. Дома Текстил Јапонски Аниме Јуриј На Мраз Виктор Nikiforov Микро-велур Ткаенина еднострани двострани Плоштадот

DEN 215.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
20x20cm One sided, 35x35cm One sided, 40x40cm One sided, 45x45cm One sided, 60x60cm One sided, 90x90cm One sided, 20x20cm Two sided, 35x35cm Two sided, 40x40cm Two sided, 45x45cm Two sided, 60x60cm Two sided, 90x90cm Two sided
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
41034A
Ткаенина Count:
20
is_customized:
Yes
тема count:
100TC
Тип:
Декоративни Pillowcases
Шема:
Печатени
одделение:
Квалификуван
Функција:
Не-Токсични
Употреба:
Дома
Стил:
Печатење Во Боја
Материјал:
Микро-велур ткаенина

Купувачи како што избираат