• Обновено
AQJG 10pcs RS232 DB9 машки да RJ45 Женски конектор Адаптер за RJ45 да DB9 RS232 com LAN ДА 232 db9 RS232 да RJ45

AQJG 10pcs RS232 DB9 машки да RJ45 Женски конектор Адаптер за RJ45 да DB9 RS232 com LAN ДА 232 db9 RS232 да RJ45

DEN 285.36

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
AQJG
Број На Модел На:
rs232 да rj45
Connctor 1:
RS232
Connctor 2:
RJ45
Тип:
DB9
Тип:
машки да се женски
Тип:
Адаптер

Купувачи како што избираат