• Обновено
MQCHUN DC Comics Супермен Симбол Прстени Мода Висок Квалитет Сребро Позлатен Прстени Црвено Глеѓ Прстени За Мажи Жени

MQCHUN DC Comics Супермен Симбол Прстени Мода Висок Квалитет Сребро Позлатен Прстени Црвено Глеѓ Прстени За Мажи Жени

DEN 31.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
AB036
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
MQCHUN
Стил:
Тренди
Површината Ширина:
2mm
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Партија
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Никој
Функција:
Филм накит
Метална боја:
сребро позлатен
Е Прилагодена:
Yes
Пакување:
Во Една Opp Вреќа
Раѓањето На Место:
Кина
Пол:
унисекс,жени,мажи,тинејџери,филм љубовници,игра љубовта на Сувенири
Повод:
годишнина,роденден,подароци,партија,Партија Engageme
Брзо Express:
Цел>150ued DHL/ФЕДЕКС/UPS/EMS..
Тема:
супермен прстени

Купувачи како што избираат