• Обновено
DIY засилувач случај 222*92*308mm WA53 Целосна алуминиум засилувач шасија / Пред-засилувач случај / AMP Куќиште / case / кутија DIY

DIY засилувач случај 222*92*308mm WA53 Целосна алуминиум засилувач шасија / Пред-засилувач случај / AMP Куќиште /

DEN 1060.32

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Максимална Моќност По Канал:
40W
Пакет:
Yes
Канали:
1
Бренд Име:
TIANCOOLKEI
Број На Модел На:
WA53
Тип:
Дома Засилувач

Купувачи како што избираат