• Обновено
11mm Сребро позлатен цвет Бисер и Кристал Синџир Скратува за Шиење Костими Applique монистра синџир 10yards

11mm Сребро позлатен цвет Бисер и Кристал Синџир Скратува за Шиење Костими Applique монистра синџир 10yards

DEN 431.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
11mm
Број На Модел На:
AB133
Материјал:
Смола
Бренд Име:
SOAPODE
Објектот Тежина:
170g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Пакет:
10yard/ролна
должина на ролна:
10yards
Употреба:
свадба фустан и другите облека, додатоци
кристал боја:
Кристално Јасна
бисер боја:
Сребро.
Техника :
Шие-На
Стил :
Flatback
Големина:
11mm

Купувачи како што избираат