• Обновено
50pcs Нови Пристигнување Топла Продажба Ласерско Сечење Цвет Бонбони Кутија Хартија Подарок Пакување Кеси Чоколадо Крштевањето Настан Декорација Материјали

50pcs Нови Пристигнување Топла Продажба Ласерско Сечење Цвет Бонбони Кутија Хартија Подарок Пакување Кеси Чоколадо

DEN 575.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Повод:
Денот на мајката,Роденден,ноќта на Вештерките,Партија,Големиот Настан,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Крштевки & Крштевањето,Денот на Таткото,Годишнина,Нова Година,Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста,Божиќ,Велигден
Бренд Име:
Fancylace
Број На Модел На:
Бонбони Кутија
Шема:
Цвет
Материјал:
Хартија
Материјал:
бисер хартија
Големина:
50x50x80mm
логото:
бесплатни дизајн
Technic :
ласерски сече
Пакување:
50pcs/торба
испорака:
ТНТ/DHL/UPS/Федекс/EMS/Кина Пост
начин на плаќање:
Western Union, Зачувам, Кредитна Картичка,Paypal,Парични
ОЕМ:
Yes
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали

Купувачи како што избираат