• Обновено
3Pcs/многу Помине Декорација Кристал Bling Шарм на доградба на Акрилни Нокти Уметност Декорација на Нокти, Сјај Accessoris Став Unhas Тркала Камен

3Pcs/многу Помине Декорација Кристал Bling Шарм на доградба на Акрилни Нокти Уметност Декорација на Нокти, Сјај Accessoris

DEN 100.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Големина:
nails decorations new arrive
Број На Модел На:
studs
Материјал:
Акрилик
Тежина:
15g
Количина:
1
Место на Потекло:
Кина
Производ Статус:
Акции
боја:
Како фотографии
превозот:
Не imformation
Големина:
3ММ*6MM
Стил:
кристал кристал
metarial:
Кристал
е-прилагодена:
Yes
погоден:
Употреба на врвот на лак УВ гел систем на Ноктите,
Функција:
Ноктите Декорација со Воланот на Ноктите

Купувачи како што избираат