• Обновено
becola нов дизајн сокриени дожд туш постави ѕид монтирани хром луксузни месинг туш славина за полнење B-F1001

becola нов дизајн сокриени дожд туш постави ѕид монтирани хром луксузни месинг туш славина за полнење B-F1001

DEN 5832.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Бања & Туш Чешми,Дожд туш главата
Бренд Име:
becola
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Број На Модел На:
Б-F1001
Големина:
8 inch
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Вентил Core Материјал:
Керамички
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Бања & Туш Тапа Тип:
Туш Поставува
Површински Третман:
Полиран
Функција:
Ладна и Топла
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот

Купувачи како што избираат