• Обновено
Sata да USB2.0 HDD Куќиште за 2.5 инчен хард диск 7.5/9mm дебелина HDD Кутија со висок квалитет и брзо расте

Sata да USB2.0 HDD Куќиште за 2.5 инчен хард диск 7.5/9mm дебелина HDD Кутија со висок квалитет и брзо расте

DEN 204.48

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
sliver, црвена, сина, црна
Случај Материјал:
Пластични
Внатрешни Интерфејс:
SATA
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Blueendless
Големина:
2.5
Број На Модел На:
U25YA
Надворешен Интерфејс:
USB
Поддршка На Хард Диск Капацитет:
2TB
боја:
Сино/црна/црвена/сребрена
Име:
HDD Куќиште
Карактер:
SATA
Одговараат на:
2.5 Хард Диск/SSD
Интерфејс:
SATA
USB порта:
usb 2.0
Објектот:
хард диск куќиште
Дебелина:
7.5 mm/9mm
LED:
да
Производи Статус:
Акции

Купувачи како што избираат