• Обновено
200pcs 27x2.4 27*2.4 28x2.4 28*2.4 29x2.4 29*2.4 OD*Дебелина Црна NBR Нитрилна Chemigum Гума О-Прстен Нафта Печат О Прстен Заптивка

200pcs 27x2.4 27*2.4 28x2.4 28*2.4 29x2.4 29*2.4 OD*Дебелина Црна NBR Нитрилна Chemigum Гума О-Прстен Нафта Печат

DEN 175.92

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
27mm OD, 28mm OD, 29mm OD
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
27x2.4 28x2.4 29x2.4
Обликот:
Прстен Заптивка
Standard or Nonstandard:
Стандард

Купувачи како што избираат