• Обновено
T2 бакарна жица со дијаметар 0.5 mm-5мм добра електрична спроводливост и Топлина спроводливост отпорност на Корозија

T2 бакарна жица со дијаметар 0.5 mm-5мм добра електрична спроводливост и Топлина спроводливост отпорност на Корозија

DEN 126.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
бакар-t2-жица
is_customized:
Yes
Тип:
Други

Купувачи како што избираат