• Обновено
мотоцикл Резервоарот кеси се вклопува bmw r1200gs авантура мобилна навигација торба испрати Водоотпорен перница и BF11 пристап brack

мотоцикл Резервоарот кеси се вклопува bmw r1200gs авантура мобилна навигација торба испрати Водоотпорен перница и

DEN 2880.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Боја Име:
BF17 и ТОРБА
Бренд Име:
uglyBROS
Име На Модел:
Нови
Објектот Тежина:
1.5kg
Материјал Тип:
nylonl Кожа
Тип На Објект:
Резервоарот Кеси
Објектот Ширина:
0cm
Специјални Функции:
Резервоарот Кеси
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Боја Име:
Црна
Место на Потекло:
Кина

Купувачи како што избираат