• Обновено
10мм Антички Златна Плоштадот Тибетански Стил Мушка Капи, Доведе Слободни и Кадмиум Слободни, Големина: за 10мм широк, 10мм долго, 5mm дебелина,

10мм Антички Златна Плоштадот Тибетански Стил Мушка Капи, Доведе Слободни и Кадмиум Слободни, Големина: за 10мм широк,

DEN 117.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
24g
Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
X-GLF0893Y
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Мушка Капи
Производ Карактеристики:
станот круг
Метална боја:
Античкиот Златна
Стил:
Тибетската Стил
Заврши:
Кадмиум Слободни & Доведе Слободни
Употреба:
Мушка Капи
Petal Стил:
4-Petal
единица:
50pcs
Материјал:
Легура

Купувачи како што избираат