• Обновено
Star Wars Костим Најт Jedi Cosplay Костим Anakin Костим ноќта на вештерките костим S-2XL

Star Wars Костим Најт Jedi Cosplay Костим Anakin Костим ноќта на вештерките костим S-2XL

DEN 879.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Извор:
Star Wars
Пол:
Унисекс
Компоненти:
Врвот,Ровот
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
Star Wars Костим
Посебни Употреба:
Носии
Тип На Објект:
Блузи
Знаци:
Star Војна
Применливи Движење:
Фитнес
Шема:
Цврста
Грешка опсег:
1-3cm
За сезоната:
Пролет, Лето, Есен
Дали акциите:
Тоа е
Стил:
Активни

Купувачи како што избираат