• Обновено
Автомобилската Искра Plug Индикатор за Палење Тестер за Автомобил Жици, Калеми Дијагностички Алатки Сите-Сонце GK500 Две парчиња во собата

Автомобилската Искра Plug Индикатор за Палење Тестер за Автомобил Жици, Калеми Дијагностички Алатки Сите-Сонце GK500

DEN 263.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Верзија На Софтвер:
1.0
Објектот Должина:
12.5cm
Објектот Ширина:
1cm
Хардвер Верзија:
1.0
Име На Модел:
GK500
Објектот Висина:
1cm
Тип На Објект:
Палење Тестери
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
сите сонцето
Објектот Тежина:
45g
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Електронски:
No

Купувачи како што избираат