• Обновено
11 сет Бела LED Светла за Внатрешни работи Пакет Мапата Купола За Chevrolet Equinox 1500 Cruze Volt 2011-

11 сет Бела LED Светла за Внатрешни работи Пакет Мапата Купола За Chevrolet Equinox 1500 Cruze Volt 2011-

DEN 287.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Бела
Lumens:
1600lm
боја:
Бела
Тип На Објект:
Извори На Светло
Извор На Светлина:
LED
Бренд Име:
BscKmge
Температура На Боја:
6000K
Wattage:
2W
Лер Зрак Тип:
Комбо
Напон:
12V
Автомобил модел:
Chevrolet Cruze 2011-2016
Чип Собранието Тип:
SMD
Автомобил Марка:
Chevrolet
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла
За Автомобил Светилка:
Вратата Светла

Купувачи како што избираат