• Обновено
Cardcaptor Сакура Kinomoto Сакура Розова Борба Cosplay Чевли Чизми Рачно Изработени За Ноќта На Вештерките Божиќ Фестивал CosplayLove

Cardcaptor Сакура Kinomoto Сакура Розова Борба Cosplay Чевли Чизми Рачно Изработени За Ноќта На Вештерките Божиќ Фестивал

DEN 1510.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Пинк
Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Извор Тип:
Аниме
Извор:
Cardcaptor Сакура
Знаци:
Kinomoto Сакура
Големина:
Custom Made
Одделот За Името:
Возрасен или Дете
Посебни употреба:
cosplay чевли
Пол:
Унисекс
Ткаенина Тип:
PU
is_customized:
Yes
Аниме:
Cardcaptor Сакура
Име:
Kinomoto Сакура
Знаци:
Kinomoto Сакура Cosplay Чевли
клучен збор:
cardcaptor сакура чевли

Купувачи како што избираат