• Обновено
ХГ-1100 Голем Капацитет рибник Кислород Машина Aerator Вител Тип Воздух Пумпа за Висок Притисок, Воздушниот Компресор

ХГ-1100 Голем Капацитет рибник Кислород Машина Aerator Вител Тип Воздух Пумпа за Висок Притисок, Воздушниот Компресор

DEN 4320.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Напон:
220V, 380V
моќност:
Електричен
Број На Модел На:
ХГ-120
Притисок:
Висок Притисок
Употреба:
Воздушна Пумпа
Standard or Nonstandard:
Стандард
Теорија:
Вакуум Пумпа
Структура:
Вител Пумпа
Примена:
Воздух
Гориво:
Електричен
Број На Модел На:
ХГ-1100
Номинална Напон:
220v
Капацитет:
170m3/h
моќност:
1.1 KW
Брзина:
2800RPM
Тежина:
23kg
Калибар:
55мм
Притисок:
27 kpa
Материјал:
Фрлија Алуминиумски
квалитет:
добро

Купувачи како што избираат