• Обновено
Deemount Велосипед Светлина Заградата Велосипед Светилка Носителот LED Светилка Светла Пумпа Стојат Брзо Ослободување Планината 360 степени Rotatable HLD-211

Deemount Велосипед Светлина Заградата Велосипед Светилка Носителот LED Светилка Светла Пумпа Стојат Брзо Ослободување

DEN 151.68

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Монтажа Сместување:
Handlebar
Број На Модел На:
HLD-211
Бренд Име:
Deemount
Напојување:
Нил
Материјал:
Пластика, гума, метал
Функција:
заградата
Нето тежина:
Прибл. 80Grams
Пакување:
На Мало Поле
статус:
100% Сосема Нов
Потекло:
Произведено во Кина (Копно)
Акции локација:
ШАНГАЈ, КИНА

Купувачи како што избираат