• Обновено
Преносни Комунални Настроената рачно изработени Месинг Креативни Рачки EDC Носи Пиво Алатка Висок Квалитет Џеб Настроената

Преносни Комунални Настроената рачно изработени Месинг Креативни Рачки EDC Носи Пиво Алатка Висок Квалитет Џеб Настроената

DEN 385.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
EDCGEAR
Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Функција:
настроената
Материјал:
Дувачкиот
Место на Потекло:
Кина
Должина:
11cm
Нето тежина:
за 50g

Купувачи како што избираат