• Обновено
200pcs Platinum Месинг Earring Компоненти Накит Наоди,Никел Слободни,за 14mm широк, 27mm долго, одговара за 12mm Cabochons

200pcs Platinum Месинг Earring Компоненти Накит Наоди,Никел Слободни,за 14mm широк, 27mm долго, одговара за 12mm Cabochons

DEN 704.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
pandahall
Материјал:
Метал
Објектот Тежина:
276g
Број На Модел На:
КК-H023-N-НФ
Производ Карактеристики:
станот круг
Накит Наоди Тип:
earring обрачот
Метална боја:
platinum
Заврши:
никел слободни
Употреба:
earring обрачот
Фах големина:
11~15mm
Фах Форма:
станот круг
единица:
200pcs
Материјал:
Дувачкиот

Купувачи како што избираат