• Обновено
Рачно насликани Francoise Nielly Палета нож портрет Лице Маслото Карактер слика canva ѕид Уметност picture14-70

Рачно насликани Francoise Nielly Палета нож портрет Лице Маслото Карактер слика canva ѕид Уметност picture14-70

DEN 1320.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
16x16 инчен, 18x18 инчен, 20x20 инчен, 24x24 инчен, 28x28 инчен, 30x30 инчен, 32x32 инчен, 36x36 инчен, 40x40 инчен, 48x48 инчен
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Стил:
Апстракт
Предмети:
Портрет
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Купувачи како што избираат