• Обновено
50pc/многу Крсте Religioso Ѓердан Шарм Материјал Bisuteria Легура Шарм Sieraden Метал Приврзоци За Накит Одлуки 23.5*13MM

50pc/многу Крсте Religioso Ѓердан Шарм Материјал Bisuteria Легура Шарм Sieraden Метал Приврзоци За Накит Одлуки 23.5*13MM

DEN 126.24
DEN 126.00 -0 %

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Sk Meida
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Крстот
Број На Модел На:
B0011

Купувачи како што избираат