• Обновено
Надградба 20.5 см Оддалечена Контрола на Робот ББ-8 Топка Star Wars РК Интелигентен Робот 2.4 G BB8 Со Звук Акција Фигура Играчки За Деца

Надградба 20.5 см Оддалечена Контрола на Робот ББ-8 Топка Star Wars РК Интелигентен Робот 2.4 G BB8 Со Звук Акција

DEN 1315.44

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,5-7 Години,> 6 години,> 14 Години,Grownups
Тип На Објект:
Модел
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Димензии:
Околу 20.5x13cm
Материјал:
Пластични
Верзија Тип:
Првото Издание
Бренд Име:
среќа град
Број На Модел На:
ББ-8
Скала:
1/48
Завршување Степен:
Готови Производи
Предупредување:
6 АА батерии не се вклучени и треба да бидат обезбедени со себе.
Далечинска Контрола:
Yes
Тема:
Филм & TV
Големина:
One Size
Кукли Тип:
Модел
Mfg Серија Број:
Робот
Тема:
Star Wars
Пакет:
НЕ Оригиналната кутија
Индивидуализира:
Yes
боја:
види слика

Купувачи како што избираат