• Обновено
Геометриски Срцето Ѕид Налепници Винил Уметност Decals Отстранлив Креативни Налепници За На Ѕид Дома Декор

Геометриски Срцето Ѕид Налепници Винил Уметност Decals Отстранлив Креативни Налепници За На Ѕид Дома Декор

DEN 198.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна, Црвена Роза
Големина:
57cm by 49cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Апстракт
Број На Модел На:
pegatinas де споредено 3021
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ
Големина:
57cm*49cm/22.4in*19.3in
квалитет:
Водоотпорен Сончање Не-токсични Средина Proteced
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
Технологија:
Првата генерација винил намали ѕид налепница
боја:
црна,роуз

Купувачи како што избираат