• Обновено
Топла продажба пластични маска За Kawasaki ZX6R 94 95 96 97 црвено црн обтекател комплет нинџа zx6r 1994-1997 UI21

Топла продажба пластични маска За Kawasaki ZX6R 94 95 96 97 црвено црн обтекател комплет нинџа zx6r 1994-1997 UI21

DEN 10080.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Материјал Тип:
ABS Пластика
Motobike Направи:
Kawasaki
Објектот Должина:
26inch
Име На Модел:
ZX6R 1994-1997 IIU021
Објектот Висина:
20inch
Објектот Тежина:
8.4kg
Бренд Име:
MidDale
Објектот Ширина:
22inch

Купувачи како што избираат