• Обновено
Љубителите на Жените и Мажите Писмо за Печатење Крал и Кралица на Повик Врвот Неколку 2017 Мода Европската Улица Стил на Графички Tees WY2703

Љубителите на Жените и Мажите Писмо за Печатење Крал и Кралица на Повик Врвот Неколку 2017 Мода Европската Улица Стил

DEN 182.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип:
Pullovers
Материјал:
Полиестер,Памук
Тежина:
200g
Маскирани:
No
Бренд Име:
KLV
Шаблон Тип:
Писмо
Број На Модел На:
7A00061
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Моден

Купувачи како што избираат