• Обновено
LongWay Бохемија ѓердани Гроздобер Tassels Синџир Желба Монета Pendant Multilayer Ѓердан За Жените Накит SNE160075

LongWay Бохемија ѓердани Гроздобер Tassels Синџир Желба Монета Pendant Multilayer Ѓердан За Жените Накит SNE160075

DEN 163.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
LongWay
Број На Модел На:
2.8
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
multilayer ѓердан
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Компатибилност:
no
Функција:
no
Стил:
изјава ѓердан
дизајн:
долг ѓердан
ОДГОВАРА ЗА:
Моден ѓердани за жените 2016 година
предмети:
Мулти слој Ѓердани
Материјал:
Цинк Легура
Метал:
злато боја
Тип:
Синџири Ѓердани
Обликот:
Триаголник Тиркизна Црн Камен Pendant Ѓердан
Occassion:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба

Купувачи како што избираат